Yaşam Tarzı

Travazol Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Travazol Krem Nedir?

Cilt rahatsızlıkları için kullanılan travazol krem, egzama ve mantar gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Artık hemen herkesin bildiği ve kullandığı travazol krem ile ilgili tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Travazol krem nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Fiyatı nedir? Tüm bu soruların yanıtını sizler için derledik…

Travazol Krem Nedir?

Pek çok kişide rastlanılan egzama, deri mantarı, çeşitli nedenlere bağlı olarak karşımıza çıkan kaşıntılar ve kızarıklıklar gibi rahatsızlıklar karşısında kullanılan tedavi edici bir kremdir. Doktor tarafından reçete edilen bu krem, sadece eczanelerde satılır. Doktor onay vermediği sürece kullanılması uygun değildir. Travazol krem, her ne kadar iltihaplı deri enfeksiyonlarında kullanılsa da asla uçuk ve suçiçeği gibi rahatsızlıklarda kullanılmamalıdır.  Kremi kullanmadan önce mutlaka danışmanız gerekir, eğer içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa burada kötü sonuçlar doğurabilir.

Travazol kremin etmen maddesi;

  • İzokonalzol nitrat,
  • Diflukortolon valerat,
  • Likit parafin,
  • Polisorbat,
  • Alkol,
  • Steara ,
  • Distile su,

Tüm bu maddeleri içerisinde barındırmaktadır.

Travazol Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Travazol Krem Nasıl Kullanılır?

Kullanacağınız bölgenin kuru ve temiz olmasına özen göstermeniz gerekir. Travazol krem reçete ile satıldığı için doktorun önerdiği dozda kullanmanız gerekir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılması uygun olacaktır.

Travazol Krem Fiyatı

Eczanelerden temin edeceğiniz travazol kremin fiyatı 24,70 tl’dir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı