Tuvalet Ve Banyo Temizliği

Banyonun Sürekli Güzel Kokması İçin Ne Yapmalı?

Banyonun sürekli güzel kokması için, banyonun düzenli ve uygun şekilde temizlenmesi önemlidir. Sadece daha hoş kokmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi görünür, küf ve mantar gibi istenmeyen misafirleri uzak tutar.

Banyonun Sürekli Güzel Kokması İçin:

Banyoyu sandığınızdan daha sık yıkamalısınız. Burada birçok bakteri birikir ve kötü kokular, yoğun borular ve kirli yüzeyler tuvalet ziyaretini biraz  kötü bir hale getirebilir.

  • Borular tıkanıncaya kadar beklemeyin veya aynada kendinizi göremeyeceğiniz güne kadar temizliği ertelemeyin.
  • Düzenli olarak yıkayın, o zaman daha az çalışma olacaktır ve banyo temiz ve düzenli kalır.

Banyonun Sürekli Güzel Kokması

► Doğru döşeme seçimi: Karolar ve küçük bağlantılar büyüdükçe temizlik de kolaylaşır! Derzler kir toplayıcılardır, bu nedenle temizliği mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak için daha büyük karolar ve daha koyu renkte daha ince derzler seçmek gerekir.

► Suyu silme: Duştan sonra suyu silerek, küf ve mantarları banyodan uzak tutabilirsiniz. Dolayısıyla da kokuları. Özellikle eski banyolarda, su mantar büyümesi için temel oluşturabilir.

► Doğru malzemeler: Banyo yüzeylerinin günlük temizliği için, iyi bir mikrofiber bez ve yıkanacak yüzeye uygun temizleme spreyleri ile uzun bir yol kat edersiniz.

► Tuvaleti yıkama: Kirli bir klozet çok hoş olmayacaktır. Düzenli olarak hem tablet olarak hem de sıvı halde mevcut olan bir tuvalet temizleyici kullanın. Bu aynı zamanda daha iyi bir kokuya katkıda bulunur.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı