Araç Temizliği

Araba İçi Nasıl Temiz Tutulur?

1. Arabanızda bir çöp torbası bulundurun. Bir numaralı ipucumuz arabanızda bir çöp torbası tutmaktır, böylece her zaman kutuları, peçeteleri veya küçük çöpleri bırakacak bir yeriniz olur. Sonuç olarak, halılarınızı ve döşemenizi temiz tutmak için çok daha az iş yapmanız gerekir.

2. Bebek ıslak mendili bulundurun. İster inanın ister inanmayın ama bebek ıslak mendilleri sadece bebekler için faydalı değildir, bebek ıslak mendilleri arabanızın içini temiz tutmaya katkıda bulunabilir. Bir paketi torpido gözünüzde bulundurun ve zaman zaman temizlik için kullanın.

3. Sert fırça bulundurun. Bir çöp torbası, çöpleri asgariye indirmenize yardımcı olurken, daha yapışkan kirler için sert bir fırça alın ve halıları ve kumaş döşemeleri, tüm kiri sökmek için fırçalamakta kullanın. Ekstra yapışkan kirler için kumaş temizleyici kullanın. Malzemeye zarar vermemeye dikkat edin.

4. Arabanızda yemek yemeyi ve içmeyi bırakın. Herkes yapar, ancak aracınızı ustaca temiz tutmak için sadece aracınızdayken yemek yemeyi ve içmeyi bırakmayı deneyin. Arabanızdaki çöp ve kir miktarını azaltır. Bunun yerine duraklayın ve arabanızın dışında yiyip için.

5. Gereksiz materyallerden kurtulun. Arabanızı temizlediğinizden, ihtiyaç duymadığınız her şeyden (fiş ve haritalar gibi) kurtulduğunuzdan emin olun, ancak atamayacağınız her şeyi kapalı bir yerde saklayın. Arabanızı temiz ve şık tutmak açısından ne gibi bir fark yaratacağınıza şaşıracaksınız.

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. 2. Bebek ıslak mendili bulundurun. İster inanın ister inanmayın ama bebek ıslak mendilleri sadece bebekler için faydalı değildir, bebek ıslak mendilleri arabanızın içini temiz tutmaya katkıda bulunabilir. Bir paketi torpido gözünüzde bulundurun ve zaman zaman temizlik için kullanın.
    Bu maddeye katılmıyorum ıslak mendil ile torpido vs sakın silmeyin belli süre sonra kabarmalar ve izler çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı